Kostüm Cadılar Oyunları

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 43 MB
  • Version 2.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Zync Studio
Kostüm Cadılar Oyunları oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsi olarak yükleyebilir ve kızlarınızın çok severek oynayacakları eğlencesine doyum olmayan mükemmel bir oyun sahip olmasını sağlayabilirsin

Kostüm Cadılar Oyunları oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsi olarak yükleyebilir ve kızlarınızın çok severek oynayacakları eğlencesine doyum olmayan mükemmel bir oyun sahip olmasını sağlayabilirsiniz Kızlarınız bu harika oyuna bayılacak ve hiç ellerinden bırakmak istemeyecekler.

Kostüm Cadılar Oyunları oyununda kızlarınız ekranına gelen sevimli bir çocuğu cadılar bayramı partisi için hazırlayacaklar. İlk olarak işe onun kirlenmiş olan saçlarını ve yüzünü yıkamak ile işe başlayacaklar. Oyunu menüsünde bulunan çocuklar için özel olan şampuan ve kremler ile onu yıkayacak ve tertemiz olmasını sağlayacaklar. Sonra da ona cilt bakımı maskesi uygulayacaklar. Sonra da ona oyunun menüsünde bulunan makyaj malzemelerini kullanarak cadılar bayramı makyajı yapacaklar.

Daha sonra da ona kıyafet menüsünde bulunan cadılar bayramı temalı kıyafet modellerinden istediklerini seçip giydirerek bu kıyafeti uygun olan bir ayakkabı ve çılgın aksesuarlar ile kombine edecekler.

Kostüm Cadılar Oyunları indir